0216 396 21 93 info@ntkoruma.com ENGLISH
Hakkımızda
NT GROUP

Hizmet sektöründe 2017 yılında yerini alan, deneyimli yönetici kadrosu ile ülke çapında büyümeyi hedefleyen NT GROUP müşterilerine daima "kendilerini özel hissettirecek farklılıklar yaşatmak" ilkesiyle faaliyet göstermektedir.

Hizmetin yeni adı… Türkiye’nin gelişen ve daha da liberalleşen ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamı, tamamen yeni bir iş yaklaşımı yaratmıştır. Değişen şartlar, ticari kuruluşları daha verimli, daha az maliyetli ve daha az riskli yeni çalışma metotları aramaya yöneltmiştir.

NT GROUP, yeni ve daha modern çalışma metotları ve teknoloji kullanarak, yeni talepleri karşılamak amacıyla, geniş bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir.NT GROUP, şirketlerin iş verimliliğini artırmaya yardımcı olan tesis hizmetleri yönetimi firmasıdır.

NT GROUP’ un esas hedefi Türkiye’deki hizmet sektörüne tamamen yeni bir vizyon ve yaklaşım getirmektedir. NT GROUP, en iyi çalışma metotlarını kullanarak, işin niteliğine göre personel seçimi ve düzenli eğitimleri ile yapılan işleri, kullanılan malzemeyi, ekipman kalitesini sürekli kontrol ederek ve müşterileri ile iyi diyalog sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

NT GROUP, tüm müşterilerinin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olarak maliyetlerini azaltma ve kontrol altında tutma imkanı vermektedir. Bu yüzden NT GROUP sizin için en doğru ve uzun soluklu "iş ortağıdır".

Uzun soluklu iş ortağınız NT GROUP … NT GROUP hızlı gelişen bir hizmet organizasyonudur. Bugün, her sektörü temsil eden uluslararası ve yerli, ticari ve sanayi işletmelerinden oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

İşyeri kavramı genişledikçe bizim hizmet alanımızda genişlemektedir. NT GROUP yüksek hizmet ilkelerine sadık kalarak, her geçen gün artan müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılama garantisi vermektedir.


HİZMETLERİMİZ

NT GROUP entegre tesis hizmetleri yönetimi, temizlik ve bakım hizmetleri, güvenlik hizmetleri, teknik hizmetler, peyzaj hizmetleri ile müşterilerine kaliteli hizmeti, en avantajlı ve uygun fiyat şartlarında sunar…


VİZYONUMUZ

Çalışanlarına ve müşterileri en iyi şartları sunan, mükemmelliğin peşinden giden, sektörün takip edilen lider firması olmaktır.


MİSYONUMUZ

NT GROUP olarak misyonumuz, çalışanlarımızın her şeyden önce yüksek performanslı iş ortamları yaratmalarına katkıda bulunmak, kendi sektöründe, kendi müşterilerine değerli ve mutlu hissedecekleri imkanları, onlara en hızlı ve kolay yoldan sunmaktır.


NT TEMİZLİK

Tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen ‘’NT TEMİZLİK ‘’ genç ve dinamik kadrosuyla siz müşterilerimizin temizlik hizmetlerini en iyi ve en hızlı şekilde sonuçlandırmayı kendine ideal edinmiş uzman bir kuruluştur. NT TEMİZLİK önce güvene dayalı hizmet kalitesi ve çerçevesi doğrultusunda siz değerli müşterilerimizden almış olduğu destek ve özgüvenle hizmet vermektedir.


İLKELERİMİZ
  • Müşteri memnuniyeti ve bağlılığına önem veririz.
  • Deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır.
  • Tüm ilişkilerimizde güven, dürüstlük ve iş etiği ön plandadır.
  • Mükemmelliğe ulaşma ve rekabet için sürekli iyileştirme ve değişimi esas alırız.
KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmet sektöründe güvenli ve huzurlu bir ortamda profesyonelliğe ve insan ilişkilerine dayalı, ilk gün heyecanını yaşayan ‘BİZ’ düşüncesi içerisinde müşterilerimize değer katan bir kurum olmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmetimizde sürekli iyileşmeyi sağlamak ‘kalite politikamızdır.’


Tansu ATALAY (CEO)

Seçme ve Yerleştirme Süreci
"NT GRUP’ un başarısının ardındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz NT GRUP Değer ve Davranış Kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri karşılayan adaylardır."